כל האטרקציות, לכל הילדים, בכל מקום!
טקסט חופשי

סרטי ילדים : הדמויות שייגרמו לכם להתאהב

סרטי ילדים לפסח: הדמויות שייגרמו לכם להתאהב

חייזרים סגולים ומתוקים משתלטים על כדור הארץ בסרט "בית", בוב ספוג מגיע למסך הגדול עם סרט חדש, "סינדרלה" המיתולגית חוזרת עם טוויסטים קלים - הסרטים לכל המשפחה.


מצחיק עם מסרים למבוגרים: בובספוג מכנס מרובע


"בובספוג מכנס מרובע: הסרט" הוא הפרק הרביעי בסדרת סרטי בובספוג. העלילה מתרכזת בבובספוג וחבריו שיוצאים למסע בעולם בני האדם בחיפוש אחר ספר מכושף. בדרך הם נתקלים בפיראט מרושע בשם זקן-בורגר, שזקוק לספר כדי לממן את תכוניותיו המרושעות. בובספוג וחבריו מגיעים אל הספר קודם וזוכים בכוחות על. בובספוג - כוח בועות, פטריק - כוח גלידה, סקווידוויד - כוח נגינה, מר קראב - כוח רובוט, פלנקטון - הענק הטורקיז.

» בובספוג מכנס מרובע:הסרט
- לכל הפרטים ומועדי הקרנה

צפו בטריילר המלא של "בובספוג מכנס מרובע: הסרט":


 

עולם של פיות קסומות: טינקרבל ואגדת לעולם לא


עלילת הסרט "טינקרבל ואגדת לעולם לא" מתמקד בטינקרבל וחברותיה הפיות. פון - פיית חיות קסומה ומוכשרת מתחברת עם יצור עצום ומסתורי, וטינקרבל וחברותיה אינן בטוחות לגבי טיבו של היצור המפחיד. הפיות הלוחמות לוקחות על עצמן את המשימה ללכוד את היצור לפני שיהרוס את ביתן. הפיה פון חייבת להקשיב לליבה ולהאמין בעצמה אם היא רוצה לגרום לפיות להתלכד ולהציל את היצור המסתורי.

» טינקרבל ואגדת לעולם לא - לכל הפרטים ומועדי הקרנה

צפו בטריילר המלא של "טינקרבל ואגדת לעולם לא":שוברת את החוקים: הדבורה מאיה 


מאיה עתה בקעה מהביצה, ולא רוצה למלא אחרי חוקי הכוורת. במיוחד אחר החוק שאוסר להתרועע עם הצרעות שגרות מעבר לאחו. כשנגנב הדבש המלכותי, החשודים המידיים הן הצרעות ומאיה, שמואשמת בעזרה להן. אף אחד לא מאמין שהיא קורבן חף מפשע ואף דבורה לא עומדת לצידה, למעט חברה טוב הלב והנאמן ווילי. אחרי מסע ארוך ומלא הרפתקאות לכוורת הצרעות, השניים מגלים במהרה מי האשם האמיתי, יחד הם חוברים לתושביו האחרים של שדות האחו הפורח.

» 
הדבורה מאיה
- לכל הפרטים ומועדי הקרנה

צפו בטריילר המלא של "הדבורה מאיה":עיבוד חדש ומסעיר: סינדרלה


הסרט "סינדרלה" עוקב אחר סיפורה של אלה. אביה הסוחר נישא מחדש לאחר מות אמה והיא נאלצת לקבל את אשתו החדשה (קייט בלאנשט), ובנותיה אנסטסיה ודריסלה לביתם. כשאביה נפטר, אלה מוצאת את עצמה נתונה לרחמיה של משפחתה החדשה, הקנאית והאכזרית. לבסוף היא הופכת למשרתת, ומקבלת את שמה החדש סינדרלה. יום אחד היא פוגשת זר מקסים ביער, מבלי לדעת שמדובר בנסיך. נראה כי גורלה עומד להשתפר כשהארמון שולח הזמנה פתוחה לכל נערה להשתתף בנשף, ואלה מקווה לפגוש שם את הנסיך פעם נוספת - אך לאמה החורגת תוכניות אחרות עבורה. כמו בכל אגדה העזרה בדרך, וקבצנית נדיבה מושיטה את ידה לסייע ומשנה את חייה של סינדרלה לנצח.

» סינדרלה - לכל הפרטים

צפו בטריילר המלא של "סינדרלה":יצורים מגושמים ואופטימיים: בית


סרט ההרפתקה "בית" מבית היוצר של "הדרקון הראשון שלי", "שרק", ו"הקרודים". העלילה מגוללת את סיפורים של חייזרים מגושמים ואופטימיים שעונים על השם בוב ומונהגים על ידי קפטן סמאק. יחד הם פולשים לכדור הארץ כדי להתחבא מהאויבים שלהם ובמטרה למצוא  לעצמם בית חדש. בזמן שהם פולשים לכדור הארץ ומשוכנעים שכל התושבים ברחו, הם מגלים שילדה בשם טיפ הצליחה לחמוק מהם ונשארה על כדור הארץ.

» בית - לכל הפרטים

"בית" - טריילר:מבטא בריטי שיגרום לכם להתאהב: הדב פדניגטון"הדב פדינגטון" מבוסס על סדרת הספרים של מייקל בונד שראו אור ב- 1958 וזכו להצלחה כבירה ברחבי העולם. העלילה עוקבת אחר סיפורו של דב מתוק, נבון ושובה לב. לפדינגטון יש נטייה שובבית להיקלע להרפתקאות שונות ומשונות. הוא הגיע מהג'ונגלים של פרו ללונדון הקרה כשרק כובע אדום לראשו, מזוודה בידו ופתק עם הכיתוב "תדאגו בבקשה לדב הזה" לצווארו. עם הגעתו לתחנת הרכבת "פדינגטון" בלונדון הוא פוגש את משפחת בראון, שאוספת אותו אליה הביתה ומעניקה לו את שמו. יחד הם מבינים שחייו של דב בעיר הגדולה אינם פשוטים כלל.

» הדב פדינגטון - לכל הפרטים

צפו בטריילר המלא של "הדב פדינגטון":
על טרול ונסיכה: הקסם במראה - מלכת השלג 2


סרט האנימציה "הקסם במראה - מלכת השלג 2" מגיע לאחר הניצחון הגדול של הטרולים על מלכת השלג. לאור תפקידו החשוב של הטרול בהשגת הניצחון הוא הפך לגיבור של כולם, אך זה לא הספיק לו. תוך כדי סיפורי גבורה מוגזמים ומצחיקים שחוגגים את מעלליו ומעשיו הוא משקר וטוען כי ניצח לבדו את מלכת השלג, ולכן מגיע לו להינשא לנסיכה.


» "הקסם במראה - מלכת השלג 2" - לכל הפרטים

צפו בטריילר המלא של
 "הקסם במראה - מלכת השלג 2":איחוד מהאגדות: הגמד השביעי


שלגיה, היפהפייה הנרדמת, כיפה אדומה וכוכבי אגדות נוספים נפגשים לאירוע מיוחד. רגע לפני האירוע מגלים הגמדים של שלגיה, שהמכשפה הרעה מתכננת להרדים את הנסיכה רוז היפיפייה. הם מספיקים לספר לה על המזימה בניסיון לסכל אותה. אך בשל טעותו של הגמד הקטן, נדקרת הנסיכה רוז באצבעה ושוקעת בתרדמה בת 100 שנים, ויחד איתה קופאת הממלכה. הגמדים מרגישים אשמים ומחליטים לצאת למסע מחוץ לממלכה הרדומה ולמצוא את ג'ק, אהובה של הנסיכה, שצפוי להציל את הממלכה, הבעיה היא שג'ק שבוי בידי דרקון אימתני.

» הגמד השביעי - לכל הפרטים


צפו בטריילר המלא של  "הגמד השביעי":

מתוך אתר עכבר העיר


אולי יעניין אותך גם